PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

Součást MŠ je školní kuchyně, která zajišťuje podávání pravidelné stravy dětem. Tato strava je plnohodnotná a vyvážená. Při její výrobě se dodržují technologie normy, které jsou platné pro tento typ zařízení. Jídelníček je sestavován tak, aby byl pestrý a byly v něm přiměřeně zastoupeny všechny druhy potravin podle norem. V MŠ je zaveden pitný režim na jehož doplnění dohlížejí paní učitelky ve všech třídách. Dbáme na to, aby byly dodrženy intervaly mezi jednotlivými jídly. Děti do jídla nenutíme, ale snažíme se, aby alespoň jídlo ochutnaly.

Dbáme na upevnění návyku správného stolování. Systém podávání jídel (kromě polévky) a úklidu po jídle je sebeobslužný.

Strava v MŠ se přihlašuje nebo odhlašuje nejpozději do 13.00 hod. den předem.

Přihlašování nebo odhlašování stravy na pondělí v dalším týdnu, je možné nejpozději do pátku do 13.00 hod.

V případě, že dítě onemocní a má již přihlášenou stravu, mají rodiče možnost ji odhlásit přes aplikaci Strava.cz, sms: 725 785 534, nebo e-mail: jidelna@msradostbph.cz

Rodiče i školní personál si mohou neodhlášenou stravu odebrat do jídlonosiče nejpozději do 12.00 hod., pouze první den nemoci.

aplikace Strava.cz, sms: 725 785 534, e-mail: jidelna@msradostbph.cz

APLIKACE STRAVA

Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu odkudkoli kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. V aplikaci Strava.cz najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete sledovat historii objednávek a plateb za stravu. Na jídelníčku vždy najdete informaci o alergenech obsažených v konkrétních pokrmech. Pro přidělení uživatelského jména a hesla se, prosím, zaregistrujte v kanceláři školní jídelny. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play,

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍČEK

Vedoucí školní jídelny Marie Výmolová tel. č. 573 380 156, 725 785 534 e-mail: jidelna@msradostbph.cz

CIZÍ STRÁVNÍCÍ

V rámci rozšíření nabídky služeb, na doplnění kapacity kuchyně, nabízí školní jídelna pro cizí strávníky možnost výběru ze dvou druhů jídel.

Cena obědu je stanovena na 85 Kč. Podrobnější informace obdržíte v kanceláři ŠJ.

Jídlonosiče musíme před výdejem desinfikovat, proto žádám o přinesení jídlonosiče den dopředu /tzv. na výměnu/

Výdej obědů pro cizí strávníky od 10.30 - 11.30 hod.